مهمان گرامی، خوش‌آمدید!
شما قبل از این که بتوانید در این انجمن مطلبی ارسال کنید باید ثبت نام کنید.

نام کاربری
  

گذرواژه‌
  

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

آمار انجمن
» اعضا: 34
» آخرین عضو: 7bayan
» موضوعات انجمن: 403
» ارسال‌های انجمن: 780

آمار کامل

آخرین موضوع‌ها
احادیث : امیرالمؤمنین علی...
انجمن: حضرت امام علی(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/11/17، 10:09 AM
» پاسخ: 199
» بازدید: 21,687
احادیث : امام جواد سلام ا...
انجمن: حضرت امام جواد(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/11/15، 10:07 AM
» پاسخ: 4
» بازدید: 2,156
احادیث : امام حسن مجتبی س...
انجمن: حضرت امام حسن(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/11/07، 04:58 PM
» پاسخ: 2
» بازدید: 2,094
احادیث : امام سجّاد سلام ...
انجمن: حضرت امام سجاد(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/10/28، 05:06 PM
» پاسخ: 16
» بازدید: 4,732
احادیث : امام حسین سلام ا...
انجمن: حضرت امام حسین(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/10/14، 07:15 PM
» پاسخ: 19
» بازدید: 8,449
احادیث : امام رضا سلام ال...
انجمن: حضرت امام رضا(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/10/12، 11:58 AM
» پاسخ: 10
» بازدید: 3,263
احادیث : رسول خدا صلى الل...
انجمن: حضرت محمد(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/10/09، 07:56 AM
» پاسخ: 57
» بازدید: 11,274
احادیث : امام کاظم سلام ا...
انجمن: حضرت امام کاظم(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/09/22، 01:20 PM
» پاسخ: 3
» بازدید: 1,980
احادیث: امام هادی سلام ال...
انجمن: حضرت امام هادی (ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/09/17، 09:30 AM
» پاسخ: 6
» بازدید: 2,720
احادیث : امام باقر سلام ا...
انجمن: حضرت امام باقر(ع)
آخرین ارسال توسط: admin
2016/09/09، 10:49 AM
» پاسخ: 13
» بازدید: 4,473

 
  احادیث : امام مهدى عليه السلام
ارسال کننده: admin - 2016/05/22، 11:33 PM - انجمن: حضرت امام مهدی(ع) - بدون پاسخ

 « امان اهل زمین »
امام مهدى عليه السلام:
أمّا وَجهُ الانْتِفاعِ بي في غَيبَتي فكالانْتِفاعِ بالشَّمسِ إذا غَيَّبها عَنِ الأبصارِ السَّحابُ، وإنّي لَأمانٌ لأهلِ الأرضِ؛
چگونگى بهره مند شدن از من در روزگار غيبتم همچون بهره مند شدن از خورشيد است، آنگاه كه در پس ابر از ديدگان پنهان مى شود. من مايه امان زمينيانم همچنان كه ستارگانْ مايه امان آسمانيان هستند.
منابع: كمال الدين وتمام النعمة، ص483؛ مرواريد درخشان، ص87

چاپ این مطلب

  احادیث : حضرت فاطمه زهرا(ع)
ارسال کننده: admin - 2016/02/22، 06:02 PM - انجمن: حضرت فاطمه زهرا(ع) - پاسخ (6)

 « عبادت خالصانه »

حضرت فاطمه ‏عليها السلام :

مَن أصعَدَ إلَى اللّهِ خالِصَ عِبادَتِهِ أهبَطَ اللّهُ إلَيهِ أفضَلَ مَصلَحَتِهِ؛

هر كه خداوند را بى پيرايه عبادت كند، خداوند برترين مصلحتش را نثار او مى كند.

بحار الأنوار: ج 43، ص 59؛ نهج الدعا: ج 1 ص 628

چاپ این مطلب

  احمدی‌نژاد نگفته‌!/ شکایت می‌کنیم
ارسال کننده: admin - 2016/02/07، 07:40 PM - انجمن: گوناگون - بدون پاسخ

[تصویر: 4114914_812.jpg]
یکی از سایت‌های خبری منتسب به اصلاح‌طلبان در مطلبی مدعی شد، محمود احمدی‌نژاد به تازگی در جمع همفکرانش از ائتلاف اصولگرایان انتقاد کرده و گفته است: عده‌ای به اسم اصولگرا دور هم نشسته‌اند و به خودشان سهمیه می‌دهند و انتظار دارند مردم هم به آنها رای دهند در حالی که حداکثر از این فهرست ۳۰ نفره، ۷ تا ۸ نفر بیشتر به مجلس راه پیدا نخواهند کرد.

این سایت خبری اضافه می‌کند: احمدی نژاد بیان کرده اصلاح طلب‌ها و اغلب رقبای جدی اصولگرایان رد صلاحیت شده و از گردونه انتخابات حذف شده‌اند، اما همین افراد درجه سه اصلاح طلب و طرفدار دولت هم، اصولگرایان را کاملا شکست خواهند داد.

سایت مذکور از قول رئیس دولت نهم و دهم می‌افزاید: ائتلاف اصولگرایان فاقد چهره‌های کاریزماتیک در انتخابات است و برخی نامزدهای آنها نیز امتحان خود را قبلا داده و مردود شده‌اند.

این سایت اصلاح‌طلب اضافه می‌کند احمدی‎نژاد معتقد است اینها اصولگرایی را خراب کرده‌اند. نه شعار دارند و نه برنامه و از نظر من اصولگرایی مرده است و باید خون تازه‌ای در جریان حامی انقلاب دمیده شود.

در همین زمینه علی اکبر جوانفکر از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران گفت: مطالبی كه برخی رسانه‌ها در خصوص انتخابات و جريان های سياسی، به دكتر احمدی نژاد رئيس جمهور سابق نسبت داده‎اند، كاملا بی اساس است و تكذيب می‎شود.

وی تاکید کرد: بديهی است در خصوص ناشر اصلی و اوليه اين مطالب كذب، شكايتی تنظيم و به دستگاه قضايی ارائه خواهد شد.

مشاور سابق احمدی نژاد خاطرنشان کرد: احمدی نژاد در خصوص انتخابات و جريانهای سياسی هيچ اظهار نظری نكرده‌ و باعث تاسف عميق است كه رفتار سياسی و رسانه‌ای برخی افراد واتاب دهنده همسويی و همسازی آشكار با خواست رژيم صهيونيستی است.

منبع: yjc.ir

چاپ این مطلب

  درج نام ملک سلمان روی پرده‌های کعبه با نخ طلا و نقره!
ارسال کننده: admin - 2016/02/07، 12:07 PM - انجمن: گوناگون - بدون پاسخ

[تصویر: 4111656_619.jpg]

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، درج نام پادشاه عربستان سعودی روی پرده خانه خدا با اعتراض گسترده مسلمانان در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

در این گزارش آمده است: کاربران پایگاه‌های ارتباط اجتماعی به ویژه در توییتر با ابراز شگفتی نسبت به اقدام آل سعود در درج نام های خود بر دروازه های مکه مکرمه، نوشته اند: آل سعود فقط به نامگذاری درهای خانه خدا به نام خود اکتفا نکرده بلکه نام شان را بر پرده کعبه نیز نوشته اند، آیا این حرمت‌شکنی نیست؟

روزنامه القبس عربستان پیشتر نوشته بود: در بخشی از پرده کعبه، با نخ طلا و نقره نام «ملک سلمان بن عبدالعزیز،» پادشاه این کشور، نوشته شده است؛ اقدامی که با اعتراض کاربران صفحات اجتماعی زیادی روبرو شده است.

پایگاه اینترنتی روسیا الیوم درباره نحوه تهیه پرده کعبه گزارش داد: بیش از 200 کادر آموزش دیده و متخصص سعودی، در کارگاه بافت پرده در ام‌الجود در مکه مکرمه مشغول کارند، در بافت آیات قرآن کریم بر روی پرده خانه کعبه بسیار دقیق بوده و در کارشان هیچگونه اشتباهی پذیرفتنی نیست.

در دوران حکومت آل سعود، ملک عبدالعزیز، در سال 1346 ه. ق دستور ساخت کارخانه‌ای ویژه تولید پرده کعبه را داد. این کارخانه مراحل مختلف بافت و دوخت پرده کعبه مانند آماده سازی نخ، پارچه، ملیله کاری، دوخت و تکمیل آن را بر عهده دارد. ملیله کاری آیات قرآن با نخ طلا و نقره بر روی پارچه‌ای مشکی در این کارخانه بدست هنرمندان ملیله کار، تماماً دستی بافته می‌شود.

دوخت پرده کعبه با دو تن وزن، حدود 20 میلیون ریال سعودی (3/5 میلیون دلار) هزینه دارد. ارتفاع این پرده 14متر و نوار دور آن به عرض 95 سانتیمتر است که از 16 قطعه به شکل مربع تشکیل‌ شده ‌است. در نوار اطراف این پرده آیات قرآن‌ کریم و در فواصل معین عبارات «یا حی و یا قیوم»، «یا رحمن و یا رحیم» و «الحمدالله رب‌العامین» با رنگ طلایی دوخته‌ شده‌اند.

پوشش در کعبه نیز از حریری به ارتفاع 5/ 6 متر و عرض 5/3 متر منقش به آیات الهی و تزئینات اسلامی با طلا و نقره است.

منبع: yjc.ir

چاپ این مطلب

  فریادهای تکان دهنده فرزند شهید مدافع حرم با دیدن تابوت پدرش + فیلم
ارسال کننده: admin - 2016/02/07، 12:03 PM - انجمن: خبر - بدون پاسخ

[تصویر: 4110131_903.jpg]
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این ویدئو فرزند شهید مدافع حرم با دیدن تابوت پدرش فریاد لبیک یا زینب سر می‌دهد.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

منبع: yjc.ir

چاپ این مطلب

  ربودن «سردار سلیمانی» توسط اسرائیل!!!
ارسال کننده: admin - 2016/02/03، 11:24 AM - انجمن: گوناگون - بدون پاسخ

سریال تلویزیونی جدید رژیم صهیونیستی با موضوع ربودن وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران از تلویزیون رژیم اسرائیل در حال پخش است.
به گفته وب سایت صهیونیستی "TeHtel" مجموعه تلویزیونی «بدل ها»، پیش از اکران به بیش از  صد کشور دنیا فروخته شده است.

اولین صحنه این سریال با ربودن وزیر دفاع کشورمان که در این مجموعه "سردار فرهاد سلیمانی" نام دارد، در مسکو آغاز می گردد.

به گفته این وب سایت صهیونیستی، این مجموعه کنجکاوی برانگیز که اکران آن از هفته گذشته در سرزمین های اشغالی شروع شده، در کشورهای بسیاری با استقبال روبرو گشت و شبکه های تلویزیونی گوناگون آن را برای پخش خریداری نموده اند.
 
داستان این مجموعه درباره ربودن وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران از یک هتل در مسکو توسط عوامل موساد است که برای انجام این فعالیت از پاسپورت چند شهروند معمولی استفاده کرده اند.
 

[تصویر: 4095693_173.jpg]
 
به گفته این منبع خبری صهیونیستی، ولی داستان هنگامی پیچیده می شود که در تصاویر دوربین های مخفی هتل چهره همان شهروندان معمولی نیز در حین ربودن وزیر دفاع دیده می شود.
 
TeHtel می افزاید: شاید رمز موفقیت این مجموعه در این است که به گونه ای به واقعیت شبیه است، چراکه داستان آن به واقعه سو قصد به جان یکی از مقامات عالی رتبه حماس، "محمود المبحوح" در هتل دوبی توسط موساد شباهت خاصی دارد.
 
شایان ذکر است که به دنبال پیروزی های چشمگیر جبهه مقاومت در مبارزه با گروه‌های تکفیری و رژیم صهیونیستی و به دنبال آن رشد محبوبیت فرماندهان جبهه مقاومت همچون سردار قاسم سلیمانی، این موضوع به یکی از نگرانی‌های رژیم صهیونیستی در اسطوره شدن فرماندهان مقاومت اسلامی مثل شهید "عماد مغنیه" در بین ملت‌های منطقه شده است.

 
[تصویر: 4095694_109.png] 
 
این در حالی است که سوژه ایرانی این مجموعه تلویزیونی، وزیردفاع ایران به نام "سردار فرهاد سلیمانی" بوده که مشابهت اسمی این سوژه خیالی با "سردار قاسم سلیمانی"، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در راستای ترس این رژیم جعلی از محبوبیت واقتدار فرماندهان نظامی جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت اسلامی ارزیابی می‌شود. 

منبع: yjc.ir

چاپ این مطلب

  یک میلیون و 200 هزار نفر در یک قدمی حذف یارانه
ارسال کننده: admin - 2016/01/28، 04:20 PM - انجمن: گوناگون - بدون پاسخ

با توجه به این که ثبت نام و اخذ کارت های هوشمند ملی چندین بار در رسانه ها اعلام شد گویا تا کنون بسیاری از افراد اقدام به ثبت نام برای آن نکرده اند ،پشت گوش اندازی ثبت نامی که ممکن است به حذف و عدم دریافت یارانه افراد مرتبط شود.

در همین راستا سیدابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر که یارانه اشخاص بدون کارت ملی طبق آخرین تصمیم، حذف خواهد شد، گفت: تاکنون 2.5 میلیون نفر حذف شدند و در سال 94 هم دولت در حال بررسی تبصره یارانه در لایحه بودجه است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون 2.5 میلیون نفر طبق آخرین آمار از لیست یارانه‌بگیران حذف شده‌اند درباره ادامه این روند افزود: این روند ادامه‌‌دار خواهد بود و افرادی که کارت شناسایی ملی ندارند از هفته پایانی بهمن‌ماه  از لیست یارانه حذف خواهند شد.

فیروزآبادی با اشاره به جزئیات این امر تاکید کرد: هنوز حذف یارانه افراد فاقد کارت شناسایی ملی اعمال نشده و این امر طبق آخرین تصمیم قطعی از پایان بهمن  و در اسفند ماه اعمال می شود.

*یک میلیون و 200 هزار نفر در یک قدمی حذف یارانه

محمد ابراهیم طریقت سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در تازه ترین اخبار در خصوص یارانه بگیران فاقد کارت ملی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: از تعداد یک میلیون و ششصد هزار نفر افراد بالای هجده سال که فاقد هرگونه کارت ملی بوده اند تا کنون چهارصد هزار نفر برای ثبت نام اقدام کرده اند.

همچنین یک میلیون  و 200 هزار نفر از این افراد جا مانده فرصت دارند تا نیمه بهمن ماه سال 94 برای ثبت نام و اخذ کارت ملی اقدام کنند.

بر اساس این گزارش ، افراد هجده سال به بالا فاقد هیچ گونه کارت ملی اگر تا فرصت ارائه شده اقدام نکنند یارانه آن ها قطع می شود. البته تنها ثبت نام برای عدم حذف یارانه کفایت می‌کند.
منبع: yjc.ir

چاپ این مطلب

  خشم فعالان شبکه های اجتماعی از اهانت مفتی سعودی به دختران
ارسال کننده: admin - 2016/01/25، 11:41 AM - انجمن: گوناگون - بدون پاسخ

[تصویر: 4057796_431.jpg]
به نقل از شبکه سی ان ان، بعد از واکنش های شدید فعالان اجتماعی، علی المالکی مفتی سعودی در توییتر خود توضیح داد که منظورش از «ننگ» خواندن دختران این بوده که آنها «شرف و آبروی مرد» هستند و ازدواج مرد صالح با آنها می تواند شرف مرد را صیانت کند!

این مفتی سعودی در برنامه «سهمت را افزایش بده» که از شبکه ماهواره ای بدایه پخش و فیلم ویدیویی آن در شبکه های اجتماعی به سرعت دست به دست شد، خطاب به مخاطبان این برنامه گفت: هر کس با دختر یا خواهرت ازدواج کند، صاحب فضل است زیرا ننگ و نگرانی ات را برطرف می کند.

کمی بعد از این اظهار مفتی سعودی هشتگی در شبکه های مجازی با عنوان #علی المالکی_البنت_عار ایجاد و انتقادها از طرز فکر این مفتی سعودی و باورهای مرتجعانه وهابیون به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت؛ هشتگی که در زمره فعال ترین های شبکه های اجتماعی در جهان جای گرفت.

یکی از کاربران با استناد به برخی روایت های دینی در این باره نوشت: دختر ننگ نیست ای شیخ! دختر سپری دربرابر آتش دوزخ است.

یکی دیگر از فعالان شبکه های اجتماعی با انتقاد از تفکر جاهلی مفتی سعودی نوشت: باورهای جاهلی دختر را ننگ می دید، اسلام بر بعضی انسان ها عرضه شد و آنها ظاهرا مسلمان شدند اما منطق هایشان حتی بعد از قرن ها تغییری نکرد و جاهلی باقی ماند.

دیگری چنین نوشت: ای شیخ! تو را زنی به دنیا آورد و زنی پرورشت داد و زنی آموزش تو را بر عهده گرفت.متاسفم تو ننگ آن زن هستی.

منبع: yjc.ir

چاپ این مطلب

  داستان پرچم ایران از آغاز تا به امروز + فیلم
ارسال کننده: admin - 2016/01/22، 10:58 PM - انجمن: گوناگون - بدون پاسخ

[تصویر: 4047379_249.jpg]

به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکی از شهروندخبرنگاران ما فیلمی از پرچم های ایران در ادوار مختلف تاریخی در باغ موزه قصر تهران را فرستاده است.


لینک مستقیم دانلود

منبع: نیما مهاجر _ تهران
yjc,ir

چاپ این مطلب

  نرم‌افزاری که حفظ موضوعی قرآن کریم را به شما می‌آموزد + دانلود
ارسال کننده: admin - 2016/01/18، 10:14 AM - انجمن: خبر - بدون پاسخ

حفظ قرآن یکی از شیوه های انس گرفتن با این کتاب آسمانی و آشنایی و ترویج معارف نورانی و اثربخش آن است.

در این گزارش نرم افزار اندروید «حفظ موضوعی قرآن کریم» را به شما معرفی می کنیم که شامل بیش از 300 آیه از قرآن در خصوص موضوعات اعتقادی، اخلاقی، فروع دین و احکام است.
این نرم افزار که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تهیه و تولید شده، همچنین دارای بخش ویژه حفظ قرآن نوجوانان و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص قرآن کریم است.

[تصویر: 4030173_562.jpg]  [تصویر: 4030174_937.jpg]

[تصویر: 3972927_318.jpg]دانلود نرم‌افزار اندروید حفظ موضوعی قرآن کریم[تصویر: 3972927_318.jpg]

منبع: yjc.ir

چاپ این مطلب

آمار انجمن
برترین سپاس شده ها
admin 2
7bayan 0
almoin 0
niazeja 0
alireza16 0
بیشترین دریافت ها
بیشترین پاسخ ها
  احادیث : امیر... 199
  احادیث : رسول... 57
  احادیث : امام... 34
  احادیث : امام... 19
  احادیث : امام... 16
برترین ارسال کنندگان
admin 779
7bayan 0
almoin 0
niazeja 0
alireza16 0
بیشترین بازدیدها
  احادیث : امیر... 21687
  احادیث : رسول... 11274
  احادیث : امام... 8449
  احادیث : امام... 7788
  خلاصه قسمت او... 6987
برترین اعتبارگیرنده ها
admin 1
jamalsafari 0
milad1774 0
keyhanashtiani 0
mmirzaeej 0
آخرین ارسال ها
موضوع تاریخ، ساعت  نویسنده آخرین ارسال کننده انجمن
  احادیث : امیرالمؤمنین علی... 11-17, 10:09 admin admin حضرت امام علی...
  احادیث : امام جواد سلام ا... 11-15, 10:07 admin admin حضرت امام جوا...
  احادیث : امام حسن مجتبی س... 11-07, 16:58 admin admin حضرت امام حسن...
  احادیث : امام سجّاد سلام ... 10-28, 17:06 admin admin حضرت امام سجا...
  احادیث : امام حسین سلام ا... 10-14, 19:15 admin admin حضرت امام حسی...
  احادیث : امام رضا سلام ال... 10-12, 11:58 admin admin حضرت امام رضا...
  احادیث : رسول خدا صلى الل... 10-09, 07:56 admin admin حضرت محمد(ع)
  احادیث : امام کاظم سلام ا... 09-22, 13:20 admin admin حضرت امام کاظ...
  احادیث: امام هادی سلام ال... 09-17, 09:30 admin admin حضرت امام هاد...
  احادیث : امام باقر سلام ا... 09-09, 10:49 admin admin حضرت امام باق...
  احادیث : امام صادق سلام ا... 08-21, 08:58 admin admin حضرت امام صاد...