امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قسمت , کار , آلن , سیگار , آسان , ترک , روش , دوم

روش ترک آسان سیگار- آلن کار قسمت دوم
مقدمه نویسنده کتاب:

خوانندگان عزیز؛
پس از اینکه خودم سیگار را ترک کردم و در طول این سالها، بیش از 02222 سیگاری در دوره های آموزشی من در لندن موفق شدند خود را از اعتیاد به نیکوتین نجات دهند، کاملا مطمئن

بودم که "روش آسان" من برای همه سیگاری ها قابل اجرا خواهد بود. در ابتدا شک داشتم که این کتاب را باید چاپ کنم یا نه؟ کمی پرس و جو کردم و البته جواب ها هم شاد کننده نبودند:

"چگونه می توانم با خواندن یک کتاب ترک کنم؟ چیزی که من احتیاج دارم اراده است! چگونه یک کتاب می تواند در برابر غول اعتیاد به من کمکی کند؟"

بسیار مشکل می توان ترس را از یک فرد سیگاری که این کتاب را تا انتها نخوانده است، گرفت. از طرفی چگونه فرد سیگاری می تواند کتاب را تا انتها بخواند پیش از اینکه ترس از ترک، را از او

گرفته باشیم؟ این درست همان پرسش قدیمی است: اول مرغ وجود داشته است یا تخم مرغ؟! گذشته از این، خود من هم شک داشتم زیرا در دوره های حضوری ام با شخص سیگاری، اگر او

متوجه نکته ای نمی شد، من می توانستم مشکل او را حل کنم. اما چطور یک کتاب می تواند این مشکلات را حل کند؟ هنوز به خوبی به یاد دارم که چگونه در دوران دانشگاه، اگر نکته ای را

درباره دوره حسابداری درک نمی کردم یا آن را قبول نداشتم، با بی تفاوتی از کنارش رد می شدم و اتفاق خاصی هم نمیفتاد! حالا من هم نگران بودم، شاید نتوانم به خوانندگان کتاب در

مورد سوالاتشان پاسخی بدهم. همچنین نگران این موضوع بودم که در دوران ویدئو و تلویزیون، انسان ها ممکن است، عادت کتاب خواندن را از دست داده باشند!

همیشه این فکر را داشتم که من نویسنده نیستم و ناتوانی هایم را در این زمینه به خوبی می شناختم. )البته واقعا هم همینطور است زیرا متن کتاب تقریبا عامیانه نوشته شده است و ترجمه

آن واقعا سخت است. برای همین هم از خوانندگان محترم می خواهم که با حوصله و دقت بیشتری کتاب را مطالعه کنند تا جبران این موضوع شود. مطمئنم که در پایان مطالعه کتاب، شما

هم به این اعتقاد می رسید که بهترین و تاثیرگزار ترین کتاب زندگی تان را مطالعه نمودید مترجم( در انتها مطمئن بودم که در یک جلسه خصوصی و حضوری، می توانم فرد سیگاری را

متقاعد سازم که تا چه اندازه موقعیت های اجتماعی و زندگی افراد غیرسیگاری بهتر است،

چقدر فرد بهتر می تواند تمرکز کند یا بر مشکلات عصبی خود فائق آید و تا چه حد، ترک، راحت تر و ساده تر می تواند باشد. از خود می پرسم آیا بهتر نبود یک نویسنده حرفه ای استخدام می

کردم؟ از این رو به هیچ وجه مطمئن نبودم که آیا این کتاب بتواند موفق باشد یا خیر؟

ولی با همه این تفاسیر، نظر لطف خداوند شامل حال من شد و این کتاب، از بدو انتشار، جزو پرفروش ترین کتاب های اروپا در آمد. هر روز، نامه هایی با این مضمون به دستم می رسد:

این بهترین کتابی است که تا بحال منتشر شده.

شما باید به مقام استادی نائل شوید.

امیدوارم این نظر ها مبالغه آمیز نباشند. همچنین کاملا برایم روشن است که این تعریف ها به دلیل توانایی های ادبی و نوشتاری من نیست. بلکه آنها را تنها به یک دلیل ساده دریافت می کنم:

خواندن این کتاب آنقدر تاثیرگزار است که فرقی نمی کند شما این کتاب را بخوانید یا یک دوره آموزشی حضوری با من بگذرانید.

روش آلن کار مطمئنا عمل می کند!

اگر کتابی برای مدت طولانی بتواند با یک زبان موفق باشد چرا ترجمه آن به زبان های دیگر نتواند آن موفقیت را کسب نماید؟ مخصوص ا اگر این کتاب روش ساده ای را برای نجات مبتلایان به

نیکوتین، ارائه دهد. سیگار هر سال 1 میلیون نفر را در سراسر کره زمین به کام مرگ می کشاند و برایش نژاد، مذهب یا رنگ پوست افراد، اصلا مهم نیست.

آیا معجزه این روش با ترجمه کتاب از بین می رود؟ تجربه نشان می دهد روش "ترک آسان سیگار"، به هر زبانی موفق بوده است چرا که این کتاب به بیش از 02 زبان مختلف ترجمه شده

است و موفق هم بوده است. از زمانی که به "اعتیاد به نیکوتین" اعلان جنگ کرده ام، لحظات بسیاری در زندگی ام وجود داشته که احساس غرور کرده ام اما زیباترین این لحظات وقتی بود که

شنیدم کتاب من مقام او ل را در لیست بهترین کتاب های اروپا به دست آورده است. در صفحه آخر این کتاب از "گلوله برفی" صحبت خواهم کرد که بزودی به "بهمنی عظیم" تبدیل

خواهد شد اما لحظاتی وجود دارد که شک می کنم آیا این روز بزرگ را به چشم خواهم دید؟

در این بین نامه های تشک ر آمیزی از خوانندگان کتاب دریافت کردم و فهمیدم که پیام من خیلی سریع گسترش یافته است. این مساله بیش از هر چیز به اطمینان ذهنی من کمک می کند. چرا

که حالا مطمئن هستم این بهمن عظیم را خواهم دید.

از زمانی که تلاش خود را مبنی بر ترک دادن افراد سیگاری شروع کردم، ضربه های زیادی خوردم و تا مرز ناامیدی هم رفتم، ا م ا تجربه های مثبت بسیاری را هم کسب کردم. زیباترین آنها ملاقات

با افرادی ویژه و بسیار متع هد بود. منظورم سیگاری های اسبقی بود که با روش من نیکوتین را ترک کردند و آنقدر از این روش متاثر شده اند که خود، به عنوان مربی، می خواهند انجام وظیفه کنند.

من مطمئن هستم اگر این کتاب را با دیدی باز و روشن بخوانید و به دستورات آن عمل کنید، در مدت کوتاهی، احساسی لذت بخش، ناشی از رهایی از اعتیاد، پیدا خواهید کرد.
به امید موف قیت
آلن کار
لندن

ادامه دارد...
نیاز جهان
Www.NiazeJahan.Net
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش ترک آسان سیگار- آلن کار قسمت سوم admin 0 1,183 2014/09/28، 01:18 PM
آخرین ارسال: admin
  روش ترک آسان سیگار- آلن کار قسمت اول admin 0 1,283 2014/09/28، 12:54 PM
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
برترین سپاس شده ها
admin 2
ranginkaman 0
almoin 0
niazeja 0
alireza16 0
بیشترین دریافت ها
بیشترین پاسخ ها
  احادیث : امیر... 199
  احادیث : رسول... 57
  احادیث : امام... 34
  احادیث : امام... 19
  احادیث : امام... 16
برترین ارسال کنندگان
admin 779
ranginkaman 0
almoin 0
niazeja 0
alireza16 0
بیشترین بازدیدها
  احادیث : امیر... 8877
  احادیث : امام... 6391
  احادیث : رسول... 4890
  احادیث : امام... 3876
  میز لپ تاپ و ... 2985
برترین اعتبارگیرنده ها
admin 1
fariba70 0
jamalsafari 0
milad1774 0
keyhanashtiani 0
آخرین ارسال ها
موضوع تاریخ، ساعت  نویسنده آخرین ارسال کننده انجمن
  احادیث : امیرالمؤمنین علی... 11-17, 10:09 admin admin حضرت امام علی...
  احادیث : امام جواد سلام ا... 11-15, 10:07 admin admin حضرت امام جوا...
  احادیث : امام حسن مجتبی س... 11-07, 16:58 admin admin حضرت امام حسن...
  احادیث : امام سجّاد سلام ... 10-28, 17:06 admin admin حضرت امام سجا...
  احادیث : امام حسین سلام ا... 10-14, 19:15 admin admin حضرت امام حسی...
  احادیث : امام رضا سلام ال... 10-12, 11:58 admin admin حضرت امام رضا...
  احادیث : رسول خدا صلى الل... 10-09, 07:56 admin admin حضرت محمد(ع)
  احادیث : امام کاظم سلام ا... 09-22, 13:20 admin admin حضرت امام کاظ...
  احادیث: امام هادی سلام ال... 09-17, 09:30 admin admin حضرت امام هاد...
  احادیث : امام باقر سلام ا... 09-09, 10:49 admin admin حضرت امام باق...
  احادیث : امام صادق سلام ا... 08-21, 08:58 admin admin حضرت امام صاد...